"Widokówki"

Awatar użytkownika
andy
Przyjaciel Mikołaja

Re: "Widokówki"

Post autor: andy » 10 lut 2018, 18:58

Dolina Kościeliska w zimowej szacie, zdjęcia z piątku.
Załączniki
DSC_0284.JPG
DSC_0283.JPG
DSC_0285.JPG
DSC_0286.JPG

Awatar użytkownika
Kitty_89
Administrator

Post autor: Kitty_89 » 11 lut 2018, 8:38

Aniu, jakie piękne widoki :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
gwiazdeczka
Wierny użytkownik

Post autor: gwiazdeczka » 11 lut 2018, 10:23

Aniu ale cudnie!
Obrazek

Awatar użytkownika
agos
Administrator

Post autor: agos » 12 lut 2018, 19:45

Aniu coś pięknego :)
https://www.siepomaga.pl/s/klikaj kliknij i pomóż - to nic nie kosztuje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Obrazek

Awatar użytkownika
grinch
Czujący święta

Post autor: grinch » 05 mar 2018, 7:27

YO! :) ...no andy tylko Ty od nowego roku wrzuciłaś fotki (i to przepiękne) w Tobie jeszcze moja włochata wiara bo tak to już nikt nie pociągnie tematu zielonego grincha buhhahha. Czochrać po zielonym włochatym grzbiecie to wszyscy a fotki to już nie ma komu wrzucić :)))))... o czekajcie na wielkanoc zerzrę Wam wszystkie słodkie jajeczka i przepędzę zająca z ogródka hahhha...aaa i jeszcze kretów nawpuszczam żeby Wam trawnik zryły :) Tylko Ciebie andy ta plaga ominie :)))

Cześć witam Was wszystkich co tam u Was słychać? Co nowego? jak nowy rok? Co osiągnęliście? Czym możecie się pochwalić? itd itd.
U mnie wszystko w porządku od nowego roku wszystko się sypie ale po to urodziłem się facetem żeby złapać bestie za ja.ja i jakoś te życie ogarnąć. No ale cóż co rano się budzę więc już jestem zadowolony :) Poza tym póki "trwa wojna nic nie znaczą pojedyncze porażki ważne żeby wygrać wojnę" ...a taki mam zamiar :)
Ciekaw jestem co u Was? i tak można by powiedzieć "wirtualnie za Wami trochę tęsknię " hehhhe.
Czasu jak powiedziałem w ciągu roku mam naprawdę niewiele ale jeśli chwilkę znajdę to zaglądnę
TYLKO... tylko żeby mi tu w temacie było co pooglądać więc proszę się zmobilizować :)
-justi czekam na fotki z gór- wiem że na pewno gdzieś byłaś bo żyć nie możesz bez nich - tylko tak co by Cię też tam było widać a nie tylko pompon od
czapki hahha
-agos masz daleką drogę do domu z pracy to zawsze można cyknąć coś przez szybę - tylko pamiętaj by trzymać się prawej strony jezdni :)))))
- kitty lubisz swój - "industrial" korporacyjny to może choć fota przeciwnego biurowca
- andy Wiem że lubisz gdzieś się ruszyć więc u Ciebie zawsze można liczyć na jakąś fotkę :)
- mikołajka- "wisisz mi trochę fotograficznych informacji o Twoim życiu" za to że włochaty grinch myślał że go cenzurujesz buahhha ( coś mi mówi że "mikołajka ma parę osobowości...)
- gwiazdeczka .... no właśnie :) gwiazdeczka wrzuć jakąś fotkę o "Tobie" która Cię określi kim jesteś :)))
-- oczywiście chciałbym o każdym z Was napisać ale byłoby to tak długie że nikt by tego nie przeczytał (i tak już się przeciągnął ten post )

Pozdrawiam Was Wszystkich i wszystkiego dobrego głowa do góry piersi na przód i na podbój świata :))

o poranku ode mnie...
Załączniki
...w drodze do.jpg
...nad zmąconą pochylam się srebrną taflą kałuży
zastanawiając się kogo ujrzę w odbiciu gdy się uspokoi...

Awatar użytkownika
Kitty_89
Administrator

Post autor: Kitty_89 » 05 mar 2018, 7:40

Grinchu. Jak miło, że się odezwałeś do nas. Trzymamy kciuki za walkę. Z Twoimi zdolnościami i mocnym charakterem jestem pewna, że dasz radę.
U mnie nowy rok, to przyzwyczajenie się do samodzielnego mieszkania.
Biurowca mojego na razie nie wrzucę bo taki smog okropny że na 5metrow nie widać. Ale w kwestii mieszkania pochwalę się moim ślicznym fiołkiem (kocham kwiaty doniczkowe, dla mnie one i książki to najpiękniejsza dekoracja).
A Twój wschód słońca piękny.
Załączniki
IMG_20180220_194640_320.jpg
Obrazek

Awatar użytkownika
grinch
Czujący święta

Post autor: grinch » 05 mar 2018, 12:37

...a literatura ciągle "kosmata" czy coś zmieniłaś? hehhhehh Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kitty_89
Administrator

Post autor: Kitty_89 » 05 mar 2018, 12:42

Hahahaha różna :-D Pozdrawiam pozdrawiam :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
andy
Przyjaciel Mikołaja

Post autor: andy » 05 mar 2018, 18:38

Grinch cieszę się bardzo że do nas zajrzales, wpadaj kiedy tylko możesz. Nie mam na razie głowy by napisać coś więcej bo mama mi choruje i krążę między szpitalem a domem.

Awatar użytkownika
agos
Administrator

Post autor: agos » 08 mar 2018, 9:06

Grinch piękny wschód słońca :) miło, że zajrzałeś na forum :)

to ja się pochwalę, że w 2 miesiące zrzuciłam 10 kg (nie wiem czy to mało czy dużo, ale cieszę się, że póki co udało się tyle :D ) i zaczęłam bardziej dbać o siebie - o zdrowie, rozwój fizyczny i duchowy... trzeba też w końcu zrobić coś dla siebie :) Postaram się wrzucać jakieś fotki.
https://www.siepomaga.pl/s/klikaj kliknij i pomóż - to nic nie kosztuje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Obrazek

Awatar użytkownika
Kitty_89
Administrator

Post autor: Kitty_89 » 08 mar 2018, 9:27

Aguś wow. Wielkie wow. Gratulacje ogromne. To bardzo dużo. Super :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
andy
Przyjaciel Mikołaja

Post autor: andy » 08 mar 2018, 14:02

Aguś ogromne gratulacje to bardzo dużo w tak krótkim czasie, życzę dalszej wytrwałości i cierpliwości.

Awatar użytkownika
grinch
Czujący święta

Post autor: grinch » 28 mar 2018, 10:16

...widokówki to nie tylko to co widać bo nieraz więcej widać gdy zamknie się oczy :))
...ja gdy zamknę widzę młodą dziewczynę na przystanku tramwajowym w dżdżysty pochmurny dzień jak buja się przy dźwiękach muzy w słuchawkach
a co Wy widzicie? gdy przy poniższej nutce zamknięcie oczy?

..oczywiście ściskam Wszystkich i uśmiechu życzę "buziaki" dla dziewczyn a dla reszty łapka :)

coś nie poszło z linkiem:/ ale poradzicie sobie :)

--agos "moja krew" hihihi duży sukces trzymam kciuki żeby "jojko" nie odbiło :)))

Awatar użytkownika
andy
Przyjaciel Mikołaja

Post autor: andy » 28 mar 2018, 15:30

Grinch fajnie że o nas nie zapominasz ja też cieplutko Cię pozdrawiam a z linkiem to ja akurat sobie nie poradzę bo na telefonie raczej go nie skopiuję więc nie wiem o czym ta piosenka

Awatar użytkownika
grinch
Czujący święta

Post autor: grinch » 29 mar 2018, 6:58

przyjemność po mojej stronie andy :)

ODPOWIEDZ